ŞİRKET PROFİLİ

MKS Endüstriyel Kimya Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak 2008 yılından itibaren Yüzey işlemler sektöründe İstanbul İkitelli’ de faaliyet göstermekteyiz. Sektörde yer edinmiş tecrübeli isimlerle , genç dinamik isimleri bir araya getirerek kurduğumuz şirketimizde, yüzey işlemler ile ilgili Danışmanlık, Teknik Servis, Laboratuvar ve Sevkiyat hizmetleri vermekteyiz.
Sektörün tüm ihtiyaçlarına dinamik, eğitimli ve deneyimli ekibimizle dürüst, yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışımızla katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.
Müşteri memnuniyeti arttırmak ve kalitede sürekliliği sağlamak ilkeleri ile çalışmaktayız. Donanımlı laboratuvarımız ile müşterilerimizin üretimine destek vermekteyiz. Yaptığımız danışmanlık hizmeti ile en uygun maliyetlerle kaliteli ve verimli üretimin sağlanmasına katkıda bulunmaktayız.

KALİTE POLİTİKASI

MKS Endüstriyel Kimya,  kaplama sektörünün gerektirdiği sorumlulukların bilincinde olarak tüketici sağlığı ve tüketici güvenliği politikalarından taviz vermeden kalite yönetim süreçlerini sürekli iyileştirmektedir. Üretim süreçlerinde maliyet azaltma ve verimliliği arttırma konularında yapılan çalışmalarda ürün kalitesinden kesinlikle ödün verilmez ve tüm paydaşların nezdinde bu bir iş prensibi olarak görülür.

Bu bağlamda, Kalite Yönetim çalışmalarımızın tüm paydaşların katkılarıyla sürekli iyileştirilmesi hedeflenerek;
• Standartlara uygun, Kaliteli ve Güvenli ürünler sağlanır.
• Hatalara zamanında ve sistemli müdahale edilir. Bir daha tekrar etmemesi için her kademede düzeltici ve önleyici faaliyetler yapılır.
• Ürünün tasarımından itibaren tüketiciye kadar uzanan zincirde yasalara ve kurallara uyulur. Tüketici, müşteri, tedarikçi, çalışanlarımız ve ilgili kuruluşlar gerektiğinde doğru bir şekilde bilgilendirilir.
• Kalite Yönetim Sistemi ve Politikamız periyodik olarak gözden geçirilerek geliştirilir ve etkinliği artırılır. 

ÇEVRE ve SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Çalışmalarımızın her aşamasında en üst seviyede güvenlik standartlarını sağlayabilmek amacıyla müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve konu ile ilgili yerel gruplarla sürekli iletişim halindeyiz.  Ortak akıl ile belirlediğimiz güvenlik tedbirleri hem şirket çalışanlarımızın emniyetini hem de daha verimli çalışmalarını sağlıyor.
Mesleki hastalık ve sakatlanmaları, sektör ortalamalarının altında tutabilmek öncelikli hedeflerimizden biridir. Bu doğrultuda, üst düzey iş güvenliği standartlarının yanı sıra sağlık personeli bulundurma ve acil eylem planları gibi politikalarla çalışanlarımızın sağlığına azami önem gösteriyoruz.

Organizasyonumuzdaki her birey sürdürülebilir bir kalkınma politikası için süreçlerimizin her aşamasında gerekli önlemlerin alınması ve çevreye verilebilecek olumsuz etkilerin en aza indirilmesi gerekliliğinin farkındadır. Bu farkındalıkla gerçekleştirilecek olan tüm faaliyetler çevre politikaları doğrultusunda şekillendirilmekte ve ilave tedbirlerle içinde yaşadığımız toplum ve çevre daha yaşanabilir bir hale getirilmektedir. 
 

 

HABERLER
Türkiye Distribütörü
Pilot kaplama tesisi, Gelişmiş Hullcell sistemi, XR cihazı, Tuz testi , iklimlendirme kabini ve diğer ekipmanlarla güçlü bir laboratuar kurduk.
Geniş ürün yelpazemiz ile yeni yerimizde hizmetinizdeyiz.
Beş kişilik ekibimizle İtalya, Almanya ve İngiltere ye eğitime gidiyoruz.
Cr+3 değerlikle Pasivasyon Çeşitlerimiz
Matlık sağlayan ve Janjan efektini azaltan yeni LAK
Siyanürsüz Alkali Çinko Prosesi
MKS Endüstriyel Kimya Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak güvenliğinize önem veriyoruz ve bu kapsamda özel hayatın gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Detayları okumak ve onaylamak için tıklayınız »

MKS Endüstriyel Kimya Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak güvenliğinize önem veriyoruz ve bu kapsamda özel hayatın gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Detayları okumak ve onaylamak için tıklayınız »